Series: CA
CA02000G4RL6


Technical specifications
Specifiche Commutatori a camme
| Series | CA |
|---|---|
| Rated insulation voltage | 690V |
| Thermal rated current | 25A |
| Wiring diagram | 00G4 |
| Elements n. | 2 |
| Poles | 4 |
| Konb/Handle | RL6 |
| Mounting | Rear panel |
| Use | Industrial Automation |


| Series | CA |
|---|---|
| Rated insulation voltage | 690V |
| Thermal rated current | 25A |
| Wiring diagram | 00G4 |
| Elements n. | 2 |
| Poles | 4 |
| Konb/Handle | RL6 |
| Mounting | Rear panel |
| Use | Industrial Automation |